Apie hacker camp

No Trolls Allowed - po atviru dangumi vykstantis renginys, siekiantis suburti įvairių pomėgių turinčius žmones. Čia laukiami progamuotojai, įvairaus plauko geek'ai, mokslininkai, konstruktoriai, artistai, menininkai ir kitų sričių specialistai, galintys ir norintys pasidalinti savo žiniomis. Norite sudalyvauti? Pasiimkite savo šeimyną, maisto, gėrimų, bei palapinę viskam sutalpinti ir atvažiuokite!

Kaip viskas prasidėjo?

Vėlyvą 2013-ųjų metų pavasarį, būrys bendraminčių sugalvojo, kad vasaros metu būtų smagu susirinkti kur nors gamtoje. O kad praleistas laikas būtų naudingesnis, paruošti ir pristatyti vienas kitam pranešimus. Tuo pačiu pagalvojo, kad būtų smagu neapsiriboti vien tik sava kompanija ir pakviesti daugiau žmonių. Bet kaip užtikrinti, kad nesusirinks vien tik klausytojai? Kaip pritraukti daugiau pranešėjų? Taip ir buvo sugalvota pagrindinė renginio taisyklė:

Pagrindinė renginio taisyklė

Kiekvienas dalyvis turi paruošti pranešimą bet kokia tema, kuri, jo manymu, būtų įdomi kitiems.

No Trolls Allowed 2013

Patvirtinus renginio formatą buvo imtasi darbų: kuriamas puslapis registracijai, ieškoma tinkanti vieta, rėmėjai, skleidžiama informacija ir kviečiami dalyviai. Galiausiai renginys įvyko! Festivalio dalyviai okupavo Molėtuose esančio Lenktinio ežero pakrantę, įsirengė palapinyną bei iš savo susivežtos įrangos sukonstravo dvi scenas. Nors oras nebuvo daug žadantis, tie, kurie išdrįso atvykti - nepasigailėjo. Per porą festivalio dienų 70 dalyvių spėjo pristatyti 38 pranešimus, išsivirti alaus bei sriubos, pabendrauti, pasidalinti patirtimi ir, žinoma, puikiai praleisti laiką. Didžiulis pasisekimas ir puikūs dalyvių atsiliepimai vertė galvoti apie ateinančius metus.

No Trolls Allowed 2014

Šį kartą pasiruošti renginiui buvo daugiau laiko. Parinkta vieta leido sutalpinti didesnį dalyvių kiekį. Žinia apie renginį skriejo iš lūpų į lūpas, tad ir dalyvių susirinko daugiau. Iš viso 2014-ųjų metų renginyje spėjo pabūvoti apie 300 žmonių. O pranešimų skaičius viršijo visą 100! Negana to, vyko litavimo, programavimo, LEGO robotų kūrimo, stalo žaidimų ir kitos dirbtuvės. Buvo visko - rimtų diskusijų, nerimtų pokalbių, dainų, laužų, maudynių ir šašlykų.

No Trolls Allowed 2015

NTA tapo tikru hackercamp'u.

No Trolls Allowed 2016

Po puikiai pavykusių pirmųjų trijų renginių, nekilo jokių abejonių, kad No Trolls Allowed 2016 taip pat įvyks! Sudalyvauk ir tu, ir padaryk renginį dar geresniu!